Kim jesteśmy

Jesteśmy jedną osobą. Ta osoba to Martin Lechowicz. Możesz o mnie poczytać w skrócie tutaj a bardziej szczegółowo tutaj.

Ta strona należy do mnie. Ja aktualnie mieszkam w Wielkiej Brytanii, a strona znajduje się na serwerach firmy „Interneto vizija” z Litwy.

Jakie dane osobiste zbieramy

My, czyli ja, nie zbieramy żadnych twoich danych, bo nas twoje dane osobowe nie obchodzą.

Jeżeli piszesz komentarz (do czego zachęcamy my, czyli ja), to korzystasz wtedy z serwisu Disqus i do nich trafiają te dane. A oni mają swoją własną politykę prywatności.

Ten blog jest oparty na oprogramowaniu WordPress. O tym jak WordPress przetwarza informacje możesz się dowiedzieć bardzo dokładnie, jak cię to interesuje. To bardzo popularne oprogramowanie. W tym wypadku nie przetwarza akurat żadnych twoich prywatnych informacji, bo żadnych tutaj nie podajesz, więc nie ma co przetwarzać. Zapisywane i przetwarzane są tylko techniczne dane, jak numery IP czy cookies dotyczące sesji.

Aha, bo jest jeszcze newsletter. Jeżeli się zapiszesz wtedy twój e-mail jest zapisywany w bazie danych chronionej przez MailChimp. Oni też mają własną politykę prywatności. Jeżeli się wypiszesz, twój jest usuwany. Poza adresem e-mail żadne twoje dane nie są zapisywane.

Adresów e-mail nie sprzedajamy, nie rozdajemy, nie przesyłamy, nie udostępniamy. My, czyli ja. Nikomu i nigdy. Nie przewiduję żadnych wyjątków.

Jak usunąć swoje dane?

Twoje dane należą do ciebie, więc zawsze możesz je usunąć z Odwyku. Jak? Po prostu . Twoje konto, e-mail i wszystkie inne dane zostaną natychmiast usunięte.

Jeżeli masz jakieś szczegółowe pytania, po prostu !

Martin Lechowicz

Podziel się z głupim światem