Martin rzuca wyzwanie

2014-12-11Blog2642

Może nie wiecie, ale zrobiłem ostatnio taki serwis: www.wyzwanie.me

Pomysł polega na tym, że co parę dni dostajesz jakieś proste wyzwanie do zaliczenia. Przeważnie to coś prostego i szybkiego, więc czasu nie zabiera. Ale jednocześnie zmusza do pokonania przyzwyczajeń albo niestandardowego myślenia. Można się zdziwić. I można się zmienić przy okazji.

Im więcej zaliczasz, tym trudniejsze zadania przychodzą. Możesz dostawać codziennie, możesz raz na dwa tygodnie – zależy od ciebie.

Wymyśliłem to, bo chciałem sam coś takiego dla siebie, żeby trochę ruszyć tyłek, ale nikt tego wcześniej nie wymyślił. Więc ja zrobiłem. To trochę dziwne, bo serwisy internetowe się robi po to, żeby ci oszczędzić wysiłku, a ten jest po to, żeby cię do niego zmusić. Ale ja uważam, że tego nam właśnie potrzeba, a nie kolejnych rozleniwiaczy. Jak potrzebuję wyzwań. Choćby małych.

Jak chcesz wiedzieć więcej poczytaj: www.wyzwanie.me/FAQ

Serwisik nowy jest i był dotąd w fazie testów. Ale wysłał już trzy tysiące wyzwań i bawi się w to kilkaset osób. I mówią, że fajne i wciąga. I ja też się bawię i faktycznie fajne i wciąga. Odkrywam jak trudno czasem zrobić coś co się wydaje banalnie łatwe.

A, i Wyzwanie jest kompletnie za darmo, bez reklam, bez spamu. Działa bardzo szybko (ma własny serwer) i działa na wszystkim. Na komórce też.

Zerknij i jak się nie boisz wyzwań – spróbuj!
A jak spróbujesz, polecaj innym.

www.wyzwanie.me

Podziel się z głupim światem