Od jutra w Krakowie 2012-07-04Blog987 Biorę motorower, świeżo po przeglądzie, i jadę jutro do Krakowa. Z Lublina. Przez Sandomierz. Jak ktoś mnie chce albo potrzebuje w Krakowie to jest prawdopodobieństwo wysokie, że będę tam do niedzieli. Poczytaj więcej:Nie opiekuj się mnąWandzia, która zmienia światWypowiedzi ekspertówPodziel się z głupim światem