Ballada o ABW

2011-05-25Piosenki12477

Serdeczne gratulacje dla dzielnych chłopców z ABW z powodu doprowadzenia do zamknięcia strony www.antykomor.pl. Najwyraźniej wraz z premierem postanowili uwalniać internet.

Mam nadzieję, że ktoś w ramach wdzięczności za uwalnianie uwolni ich od pracy, a premiera od stołka. Jak przy okazji ktoś z nich zostanie uwolniony od pieniędzy i wolności w ramach bonusa, to myślę, że nie będę protestować.

Podziel się z głupim światem

Słowa i chwyty:

1. D G Podziękujmy chłopcom z ABW D A Że chronią nas w każdej chwili D G Bez ich przerywania ludziom snu D A D co byśmy biedni zrobili D G Dzięki nim nie musisz martwić się D A Że ktoś obraził premiera D G W sieci będzie jedynie słuszna treść D A D Nie trzeba nic już będzie wybierać Refren: G D A D Hej hu, my chłopcy z ABW Ktoś śmieje się, więc ruszmy się, wp***ić mu! 2. D G Podziękujmy chłopcom z ABW, że D A Nikt się więcej nie dowie D G Kto napisał "haracz" przez "ch", lub D A D Kto ile wypił w Charkowie D G Jeśli chcesz się z prezydenta śmiać D A Agencja cię z tego wyleczy D G I fakt, że prezydent sam ośmiesza się D A D Nie ma tu nic do rzeczy 3. D G Podziękujmy chłopcom z ABW, że D A Chronią kraj od Tatr do Gdańska D G Wszak strony, gdzie piszą, że premier spierdzał się są D A D Kwestią bezpieczeństwa państwa D G Złóż im hołd i doceń pracę ich D A Cześć i chwała im wielka D G Zwłaszcza, że osiem osób trzeba by D A D Przeszukać jednego studenta