Dobra, dosyć tego kręcenia, programowania, śpiewania i nadawania! Czerwiec się zbliża, a po czerwcu lipiec – czyli wakacje!

Co robią normalni ludzie w wakacje? Zapewne albo pracują, albo wyjeżdżają na tropikalne wyspy leżeć bykiem na plażach. Mnie to nudzi. Ja mam ciekawsze pomysły.

W 2000 roku pojechałem motorowerem Simson S-51 z Krakowa nad morze i z powrotem. Bez większego celu – chciałem po prostu pojechać. Jak Forrest Gump.

W 2007 skuterem dookoła Polski. Miałem nadzieję, że jakiś cel mi się po drodze skonkretyzuje, ale coś nie chciał. Znowu wyszedł Forrest Gump.

A teraz chciałbym pojechać znowu. I znowu motorowerm. Marki „made in China”. I wymyśliłem w końcu fajny cel. Coś co mi się od dawna telepało po głowie. Żeby jeździć, polować na opowieści, historyjki, inspiracje i napisać zbiór opowiadanek.

A o szczegółach tego wszystkiego przeczytaj i posłuchaj na stronie www.PolakPotrafi.pl. Albo kliknij na filmik poniżej.

Ale sprawa nie jest jeszcze przesądzona. Projekt się uda, jeżeli do 29 czerwca ze ściepy na stronie www.PolakPotrafi.pl uzbiera się minimum 1500 zł. Tyle potrzeba na benzynę, mieszkanie, jedzenie i takie tam.

Posłuchaj więc, poczytaj, uśmiechnij się i dorzuć ile możesz. Bez ciebie projektu nie będzie.

Każdy, kto się dorzuci, może liczyć na różne fajne prezenciki ode mnie! Szczegóły na stronie projektu (zwłaszcza widokówki polecam!)Strona projektu…

Podziel się z głupim światem