Czy wiecie jaki jest obecnie najbogatszy kraj na świecie?

Zimbabwe. A zaraz potem Wenezuela.

Dlaczego? Bo tam mają najwięcej pieniędzy! Mają tyle pieniędzy, że dosłownie taczkami je wożą. Na zdjęciu możecie zobaczyć jak wygląda nie milioner, nie bilioner, ale trylioner! Liczby na banknotach mają tam teraz tyle zer, że się już nie mieszczą. Takie bogactwo! Wyobrażasz sobie?

Ważne, żebyśmy zrozumieli to co rozumieją już politycy: że bogactwo bierze się z posiadania dużej ilości pieniędzy. Właśnie dlatego wszystkie banki centralne biorą się w tym momencie masowe za tworzenie pieniędzy i rozdawanie wszystkim na skalę jakiej nie było dotąd w historii świata.

Przygotujcie się na niesłychane bogactwo. Oto przed nami cud gospodarczy: nikt nic nie robi, a wszyscy są coraz bogatsi. I jak tu nie głosować na takich geniuszy?

Cieszy mnie to niewymownie. Jak będziemy mieć wszyscy dużo pieniędzy, coraz więcej, to może niedługo będziemy nawet tak bogaci jak ludziw w Zimbabwe i Wenezueli?

Ja już kiedyś byłem milionerem, jak byłem mały. Tata mi raz dał milion złotych. Widzicie jakie było bogactwo po koniec PRL-u? I komu to, cholera, przeszkadzało?

Podziel się z głupim światem