Kretyni

2010-07-04Piosenki17628

Piosenkę dedykuję licznym rzeszom kretynów piszących komentarze pod moimi piosenkami na YouTube oraz komentujących moje artykuły na Interii. Jest ich zatrważająco wielu. Drodzy kretyni: ani fajna komórka, ani opalenizna po solarium nie zastąpią wam mózgu. Kretyn z najnowszym iPhone’m to dalej kretyn.

Dedykuję również piosenkę większości dziennikarzy z TVP, Onetu i innych mainstream-owych mediów, którzy nie potrafią myśleć, a tylko po kimś powtarzać. Kretyn, który potrafi sprawnie wciskać Ctrl+C i Ctrl+V, to dalej kretyn.

O politykach nawet nie wspominam. Tym bardziej, że część z nich to nie kretyni, a tylko zwykłe sukinsyny i złodzieje.

Szczególna dedykacja dla tego kretyna, który od lat tłumaczy tytuły filmów z angielskiego na polski, czym wzbudza tym we mnie agresję. Temu kretynowi zwracam uwagę, że "5th element" znaczy "piąty żywioł", a nie "piąty element".

Zdaję sobie sprawę z tego, że wciąż jest sporo osób, które kretynami nie są. Piosenka ta was nie dotyczy, aczkolwiek wiem, że rozumiecie mnie dobrze. Bo mało rzeczy tak irytuje jak kretyństwo bliźnich, które trzeba znosić.

Podziel się z głupim światem

Słowa i chwyty:

A D G E Widziałem go na ulicy, i telewizji był A D G A I w szkole, choć siedziałem z tyłu D G E Przez całe moje życie zawsze tuż obok żył A D G A Jeden z miliona kretynów G A D h I ty, nieznany kretynie Irytujący jak mucha Wolałbym już paść świnie A G A D Niż twoich bredni słuchać A co do polityków, czy ktoś wątpliwości ma Wystarczy przyjrzeć się ich twarzom Inteligencja muła i kreatywność psa I jeszcze słuchać siebie każą I ty, kretynie z PiSu Weź swoją brzydką żonę I wyjedź do Trypolisu Z biletem w jedną stronę I ty, kretynie z PeO Co mózg gdzieś ci się zgubił Piosenka "Mniej niż zero" Właśnie o tobie mówi Telewidz pragnie przeżyć upojnych kilka chwil Zagłuszyć rozum w tele-szumie Spłaszczy mu mózg reklama albo z lektorem film Bo czytać nie za bardzo umie I ty, przed telewizorem Wraz z całą tą widzów hołotą Dziś jesteś bezmyślnym matołem A jutro będziesz idiotą A D G E Użytkownicy YouTube dnem debilizmu są A D G A Kretyństwo rzadko spotykane D G E Analfabetyzm wtórny i w każdym zdaniu błąd A D I czółko myślą nie skalane G A D h I ty, kretynie z YouTube Co rozum ci w spodniach zwisa Znajdź wannę i się w niej utup A G A D Lub naucz się czytać i pisać