Krzyżem i krzykiem

2010-08-19Piosenki16755

Obrońcy krzyża się znowu uaktualnili. Taka osobna grupa społeczna: obrońcy krzyża. W takim nasileniu występuje tylko w Polsce.

Przyznaję, że jestem pod wrażeniem determinacji tych ludzi. Przed niczym się nie cofną. Gdyby nawet sam Jezus przyszedł i powiedział "ludzie, dajcie spokój z tym krzyżem" to by go zwyzywali od żydów. Będą bronić krzyż do upadłego – nawet przed samym Jezusem, jak będzie trzeba.

Myślę, że to rodzaj nałogu. Krzyżoholizm. Albo może jakiś niezdrowy pociąg do krzyża. Cross-seksualizm? Nie wiem.

Podziel się z głupim światem

Słowa i chwyty:

Moją słabością jedyną Nałogiem silniejszym niż Wódka, palenie i wino Jest przede wszystkim krzyż Krzyża nigdy nie zdradzę Przy nim zawsze być chcę Nic na to nie poradzę że tak podnieca mnie Refren: G D A D Walczyć krzyżem i krzykiem będę aż po grób, bo G D A D Jestem krzyżoholikiem - tak mi dopomoż Bóg! Krzyż kocham jak nic na świecie Wszędzie w domu go mam Nawet i w toalecie Przed krzyżem codzień trwam Bez krzyża żyć nie mogę Przed krzyżem muszę trwać Kto nie trwa, ten jest wrogiem A wroga trzeba lać D A Nie ważne VATy i renty G D Nie ważne PKB G D Ważne, że wróg zawzięty A D Odebrać krzyż nam chce! D A Na prawo krzyż, na lewo krzyż A D A w środku Polska ginie To przez to że, za mało wciąż Krzyży w polskiej krainie Każdy kto krzyż chce zabrać Choćby to był sam Bóg Albo Maryja Panna I tak dostanie w dziób